تبلیغات
حذف آذریزدی از انیمیشن «قصه‌های خوب، برای بچه‌های خوب»

کارگردان انیمیشن «قصه‌های خوب، برای بچه‌های خوب» از حذف کاراکتر مهدی آذریزدی از قسمت 13 به بعد سری این مجموعه خبر داد.

مجید محمدی علت حذف کاراکتر آذریزدی را اینگونه عنوان کرد: «قصه‌های خوب، برای بچه‌های خوب»‌ بیش از 200 داستان دارد اما از آنجا که تعداد داستان‌هایی که قابلیت تبدیل شدن به فیلمنامه را دارند محدود است، قرار گذاشتیم 13 داستان خیلی خوب را از این مجموعه انتخاب کنیم سپس در کنار آن داستان‌های کهن دیگری را به تصویر بکشیم.

وی افزود: سری دوم «قصه‌های خوب، برای بچه‌های خوب» در 52 قسمت در حال حاضر در مرحله تحقیق و نگارش قرار دارد و ما در حال فکر کردن بر روی داستان‌ها هستیم.

این انیمیشن‌ساز درباره‌ی تفاوت سری اول با سری دوم این مجموعه انیمیشن گفت: علاوه بر اینکه کاراکتر آقای آذریزدی به عنوان قصه‌گوی این مجموعه فقط در 13 قسمت اول حضور دارد و پس از آن حذف می‌شود، سری دوم این انیمیشن از نظر گرافیکی نیز تغییراتی خواهد داشت.

او خاطرنشان کرد: چون سری اول این انیمیشن بازتاب خوبی داشت خواسته شد تا سری دوم این مجموعه ساخته شود؛ احتمال دارد به دلیل اضافه کردن داستان‌های کهن دیگر به این مجموعه نام این انیمیشن تغییر کند.

محمدی در ادامه همچنین از ساخت تیزر انیمیشنی در 100 قسمت یک دقیقه‌ای برای شبکه سلامت خبر داد.

او همچنین عنوان کرد: یک مجموعه‌ی بلند که هر قسمت شامل 15 دقیقه است نیز با مشارکت شبکه سلامت و پویا خواهیم ساخت که پس از تولید از هر دو شبکه پخش می‌شود.

سری اول مجموعه «قصه‌های خوب، برای بچه‌های خوب» برگرفته از قصه‌های مرحوم مهدی آذریزدی در 26 قسمت در مرکز پویانمایی صبا ساخته و پخش شد.

منبع: ایسنا

سلام نقد وبگاه فضای فانتزی بر انیمیشن کارخانه هیولاها Monsters Inc 2001 رو حتماً بخونید: http://www.fazafan.ir/post/36
کاراکتر باقیمانده = 250
تمامی حقوق مادی و معنوی "بانک اطلاعات هنرمندان ایران" متعلق به موسسه سینمایی تیراژه فیلم می باشد.

تمامی خدمات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشد و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

طراح و برنامه نویس: علی زارع

تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.