تبلیغات
سالار عقیلی: شیراز را پایتخت فرهنگی ایران می‌دانم

خواننده موسیقی سنتی کشور گفت: شخصا به واسطه خصوصیت‌های مختلفی که در شیراز وجود دارد، این شهر را پایتخت فرهنگی ایران می‌دانم.

سالار عقیلی دوشنبه 5 خرداد در یک کنفرانس خبری در شیراز گفت: این هجدهمین کنسرتی است که در شیراز اجرا می‌کنم، در هیچ کجای ایران، این تعداد کنسرت اجرا نکرده‌ام.

وی با اشاره به چهار بار حضور و اجرای کنسرت در سعدیه و دو بار در حافظیه، خاطرنشان کرد: هفت سال قبل به همراه استاد فخرالدینی اجرایی در باغ عفیف‌آباد شیراز داشتیم که در هرنوبت اجرا حدود 7 هزار نفر برای تماشای این کنسرت حضور داشتند و این بی‌سابقه بوده است.

وی با بیان اینکه سلام شیراز یک آهنگ ویژه شیراز است، گفت: کاری که امشب در شیراز اجرا می‌شود، ویژه شیرازی‌ها خواهد بود که شعر آن از استاد شهریار است و تنظیم را آقای علی‌اکبر قربانی انجام داده‌اند.

کاراکتر باقیمانده = 250
تمامی حقوق مادی و معنوی "بانک اطلاعات هنرمندان ایران" متعلق به موسسه سینمایی تیراژه فیلم می باشد.

تمامی خدمات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشد و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

طراح و برنامه نویس: علی زارع

تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.