تبلیغات
فراخوان جایزه‌های جلال و پروین

فراخوان‌های هفتمین دورۀ جایزۀ ادبی جلال آل احمد و ششمین جایزۀ ادبی پروین اعتصامی منتشر شد. فراخوان هفتمین دورۀ جایزۀ ادبی جلال آل احمد در چهار موضوع منتشر شده است.

بنا بر اعلام، هفتمین دورۀ جایزۀ ادبی جلال آ¬احمد با مشارکت معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مؤسسۀ خانۀ کتاب آذرماه سال جاری مقارن با زادروز نویسندۀ توانا و صاحب سبک سیّدجلال آل احمد برگزار می‌شود.

داستان، نقد ادبی، تاریخ‌نگاری، و همچنین مستندنگاری موضوعات مورد ارزیابی هیئت داوران در این دوره است.

از تمامی نویسندگان، منتقدان، ادیبان، تاریخ‌نگاران و ناشران دعوت شده آثار تألیفی خود را که برای نخستین‌بار در سال 1392 به چاپ رسیده است تا تاریخ 31 تیرماه 1393 به دبیرخانۀ جایزه: تهران، خیابان انقلاب اسلامی، بین خیابان فلسطین جنوبی و براداران مظفر، ساختمان 1080 طبقۀ اول ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن: 66966136، دورنگار:66966218 تماس بگیرند.

***

فراخوان ششمین دورۀ جایزۀ ادبی پروین اعتصامی هم در پنج حوزه منتشر شده است.

بنا بر اعلام، ششمین دورۀ جایزۀ ادبی پروین اعتصامی با هدف بزرگداشت مقام و شخصیت شاعر نامدار ایران پروین اعتصامی، رشد و اعتلای خلاقیت‌ها و آفرینش‌های ادبی بانوان، ترویج و تقویت زبان فارسی در خارج از کشور، ایجاد پیوند بین ادبیات ملل بویژه در حوزه جهان اسلام، معرفی چهره‌های شاخص زنان ادیب و پژوهنده و تقدیر از زنان در عرصه زبان و ادب فارسی با مشارکت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مؤسسه خانه کتاب، اسفندماه سال جاری هم‌زمان با روز بزرگداشت بانو پروین اعتصامی برگزار می‌شود.

از تمامی بانوان اهل قلم اعمّ از شاعران، نویسندگان، مترجمان، منتقدان و پژوهشگرانی که آثارشان برای نخستین‌بار در سال‌های 1391 و 1392 منتشر شده دعوت شده تا یک نسخه از آثار خویش را به دبیرخانه جایزه ارسال کنند.

شعر، ادبیات داستانی (داستان بلند، داستان کوتاه)، ادبیات نمایشی (نمایشنامه)، پژوهش‌های ادبی (نقد و پژوهش، پایان‌نامه‌های دانشجویی، مجموعه مقالات ادبی)، و همچنین ادبیات کودکان (داستان و شعر کودک و نوجوان) حوزه‌های مورد ارزیابی هیئت داوران کتاب‌های تألیفی و ترجمه‌یی بانوان در این جشنواره است که به زبان فارسی منتشر شده است.

مهلت ارسال آثار تا 31 شهریورماه است و علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره: تهران، خیابان انقلاب، بین فلسطین جنوبی و برادران مظفر، پلاک 1080، طبقۀ اول ارسال کنند و یا با تلفن: 66966136 ، دورنگار : 66966218 تماس بگیرند.

کاراکتر باقیمانده = 250
تمامی حقوق مادی و معنوی "بانک اطلاعات هنرمندان ایران" متعلق به موسسه سینمایی تیراژه فیلم می باشد.

تمامی خدمات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشد و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

طراح و برنامه نویس: علی زارع

تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.